Hakkımızda
HAKKIMIZDA

PNQ Teknoloji Sistemleri A.Ş.

Şirket Profilimiz

PNQ Teknoloji Sistemleri, Uluslararası bir grup firması olup Genel Müdürlüğü, gelişen iş hacmine ve merkezi konumundan dolayı Istanbul’da bulunmaktadır. ENER-G, Awelco, Stanley ve temsil ettiğimiz dünya markalarının Türkiye ana distribütörü olarak yalnızca kaliteli ürün sunmakla kalmamakta, satış sonrasında kaliteli servis hizmeti de sunmayı hedeflemektedir.

PNQ Teknoloji Sitemleri, Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Irak ve Afrika pazarlarındaki müşterilerilere de hizmet vermektedir.

PNQ Teknoloji Sistemleri, geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet vermeyi hedeflemektedir. Genel ve ağır inşaat, madencilik ve endüstriyel, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayii, otomotiv, plastik, gıda ve enerji sektörleri başlıca yer aldığı hizmet alanlarıdır.

İş Ortaklarımız:

· ENER-G
· AWELCO
· STANLEY

PNQ Teknoloji Sistemleri, satış ve satış sonrası destek hizmetleri, müşterilere verimli ve tasarruflu kullanım olanağı sağlayan ve Türkiye’de benzeri olmayan Ener-G Kojenerasyon Modüllerini hizmete sunmaktadır. Anahtar teslim kojenerasyon tesisleri kurarak hem müşterilerilere tek bir noktadan hizmet vermekte, hem de uygulamanın daha hızlı tamamlanmasını sağlanmaktadır. Farklı finansman seçenekleri sunularak, müşterilere sadece ürün sunulmamakta aynı zamanda ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler de sunulmaktadır.

Avrupa’nın en büyük orta ve küçük ölçekli (10kW – 2000 kW) kojenerasyon sistemleri üreticisi olan İngiliz menşeili ENER-G firması, 30 yılı aşkın süredir kendi AR-GE departmanına yaptığı yatırımdan aldığı güçle özel ürünler geliştirip sektöre yön veren bir firma olmuştur. ENER-G Kojenerasyon sistemleri, kendine has kontrol sistemi ve tasarımları sayesinde müşterilerine gerçek anlamda tasarruf vaat etmektedir.

PNQ Teknoloji Sistemleri, portföyünde barındırdığı güçlü mekanik ürün grubu ile müşterilerin pompa sistemleri ihtiyaçlarını dünya markaları ile çözmektedir. Bu markalar Avrupa’nın ileri üretim teknolojilerini kullanarak kaliteli ve hızlı teslimatı PNQ güvencesi ile sunarlar.
KOJENERASYON & TRIJENERASYON
KAYNAK MAKİNELERİ
AYDINLATMA / IŞIK KULESİ
KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI